Pytania i odpowiedzi

Możemy wykonać ‘’biały montaż’’ wewnątrz pawilonu (tj. WC, umywalka, prysznic, aneks kuchenny itp.); doprowadzenie mediów do pawilonu (woda, kanalizacja) pozostają w gestii zamawiającego. Możemy również wedle wytycznych przygotować otwory (podłoga/ściana) przez które media zostaną wprowadzone do pawilonu. 

Oferta może uwzględniać:

  • grzejnik elektryczny (500 W, 1000 W, 2000 W)
  • klimatyzację firmy GREE LOMO 3.5 KW z opcją grzania, typ: Split w ilości – 1sz. jednostka zew. 1sz. jednostka wew. 

Podłoże musi być wypoziomowane oraz utwardzone. Można pokusić się o zrobienie wylewki lub ułożyć kostkę. Można również w miejscu posadowienia wysypać kruszywo zagęścić taki teren i ułożyć bloczki betonowe / płyty chodnikowe na zasadzie szachownicy (patrz. rysunek)

Z uwagi na ograniczenia transportowe nasz produkcja opiera się w oparciu o moduły; do 3.0m szerokości (jednostka zew.), maksymalna długość to 9.5m.  Możemy natomiast łączyć moduły ze sobą np. dwa moduły o wym. zew. 6.0m x 3.0m po złożeniu będą stanowić całość,  pawilon o wym. 6.0m x 6.0m.

 

Podłoga wytrzymuje wagę 150 kg / 1m².

Oferujemy leasing przy współpracy z firmą  EFL grupa Agricole. W sprawie finansowania proszę o kontakt z Panem Tomaszem Barłowskim tel. 601-784-123, e-mail: tobar@poczta.efl.com.pl

Z uwagi, że pawilony mają 3.0m szerokości stanowią transport gabarytowy. Koszt transportu wynosi 3,7 PLN brutto, w obie strony trasa z Kielc. Trasy poniżej 50km a powyżej 500km podlegają indywidualnej wycenie.

Rozładunek odbywa się przy użyciu auta typu HDS lub dźwigu. Rozładunek jest w gestii zamawiającego. Liny / łańcuchy użyte do rozładunku powinny mieć przynajmniej 5m długości.

W standardzie oferujemy okna PCV II-szybowe typu FIX lub R/U, drzwi aluminiowe (profil ciepły). Na życzenie Klienta możemy pokusić się o wycenę stolarki w całości aluminiowej.

Konstrukcję pawilonu stanowi rama klatkowa (profile 80/80 R3MM). Konstrukcja malowana farbą 2-składnikową. W skład ramy wchodzą cztery nakrętki z uchem, umożliwiające szybki rozładunek lub przeniesienia pawilonu w inne miejsce. Konstrukcja pawilonu jest widoczna w środku (patrz. zdjęcie).
Call Now Button